Telefon
WhatsApp
Danışmanlık

Danışmanlık

Kurum, kuruluş ve işletmelerin yangın güvenliği konusunda mevcut durumlarının saptanması amacıyla, bina sınıfı ve kullanım amaçları dikkate alınarak yapılan sistematik ve kapsamlı bir değerlendirme çalışmasıdır. Bu çalışmada yangınla mücadelede kullanılacak araç ve malzemeler belirlenir. Böylelikle kurum, kuruluş ve işletmelere risklerini tanıma ve riski yönetme olanağı sağlar.

Projelendirme; yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini mühendis kadromuzla hesap ve dizayn yazılımlarıyla, uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Süpervizörlük; satışını yaptığımız sistemlerin montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Malzeme temini; yangın korunma sistemlerinde üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan malzeme ve yedek parça temin etmekteyiz.

Uygulama ve Montaj; yangın söndürme sistemleri ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Kontratlı Bakım; firmalarda kurulu olan sistemlerin uzun yıllar verimli çalışabilmesi için kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Devreye Alma; montajı yapılan sistemlerin konusunda uzman teknik kadromuz tarafından devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistem çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Firmamız bünyesinde çalışan konusunda uzman ve eğitimli personel tarafından inşaat aşamasında olan işletmeler, yangın güvenlik önlemleri tamamlanmamış işletmeler veya yangınla ilgili alınmış mevcut önlemleri aktif olarak çalışmayan işletmeler de olması gereken tüm yangın güvenlik önlemleri (otomatik sönd. sistemleri, sprinkler sistemleri, yangın dolapları, hidrant sistemleri, algılama sistemleri, yangın söndürme cihazları, tahliye planları, kapılar, yangın medivenleri vs.) önlemlerle ilgili rapor hazırlamak..

Uzman personellerimiz tarafından firmanızın tüm değerlendirilmeleri yapılıp, aşağıda belirtilen tüm başlıklar için Yangın mühendisliği hizmeti verilmektedir.

• Yapılması öngörülen yangın güvenlik sistemlerinin seçimi,
• Yangın güvenlik sistemlerinin kullanımı,
• Yangına karşı genel önlemlerin tespit edilmesi,Konularında uzman mühendis kadromuzla, uluslararası standartlarda hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirmekteyiz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM